Yaklaşımımız

En iyi öğreten "yapılan hata"dır. Lakin ömür bütün hataları yapabileceğimiz kadar uzun değil. Bu yüzden başka hayatlardan ders çıkartan soruları kendimize sorup aldığımız cevaplarla hayatımıza yön verebiliriz. 

Kendine Dair Farkındalığın Artması

Aslında hepimiz içimizde yabancılarla yaşıyoruz. Onları bedenen koruyor, besleyerek yaşatıyor, psikolojilerine sahip çıkıyoruz. Aldıkları yanlış kararlarda, yaptıkları hatalarda onları daha da yakından tanıyor ve ne istediklerini anlayabiliyoruz. 

Kalp ve beyin olarak adlandırsak da biz bunlara mantık ve duygu diyelim. Aralarındaki çatışmalardan, yardımlaşmalardan, bireysel ve birlikte hareketlerinden çok defa başımza iş aaaçmış olabilir, bizi bir çok zorlu durumdan çıkarmış olabilirler.

Gelin koordinasyonu birlikte sağlayalım. Kendinizi keşfedin aslında ne cevherleriniz varmış, kendinizi yeniden öğrenmeye başlayın "biliyorum" demeden, kendinizi tanıyın, tanıdıkça eksiklerinizi, tamamlamak istediklerinizi de fark edeceksiniz, kendinizi geliştirin, daha iyi hale getirmeye karar verdiğiniz şeyler için adım atın.

Kendini gerçekleştirme bitmeyen, sabırla ve keyifle yapmanız gereken uzun bir yolculuktur. Yanınızdayız!

"İnsanın ulaşabileceği en üst nokta kendini gerçekleştirmesidir."

Selçuk Keser