Öğrenenler Modeli

"Her insan en üst sürümüne ulaşmalıdır" der İhtiyaçlar Piramidinin mucidi Abraham Maslow. Bu piramidin genel olarak 3 büyük bölümü ve birkaç basamağı vardır; Maddi Gereksinimler, Sosyal Gereksinimler ve Manevi Gereksinimler. Biz Öğrenenler olarak Kendini Gerçekleştir projesini Maddi ve Sosyal gereksinimleri bireyler kendi öğrenme hızlarında sağlayabilsinler diye kurduk. Bütün süreci disiplinler üstü komünitemize uygun öğrenme modelimizle birleştirik. Tüm gereksinimleri 5'er adımdan toplamda 15 adımda Kendini Gerçekleştirme yolculuğuna çıkarabiliyoruz. 

Aşağıdaki adımları 1'inci seviyeden, 10'uncu seviyeye kadar tamamladığınızda Öğrenenler komünitesine dahil olup Kendini Gerçekleştirme sürecinin en zor aşamasını piyasanın en yetenekli ve becerikli insanlarını bir araya getirdiğimiz ve birbirimizi sürekli geliştirdiğimiz alanda, birlikte öğrenerek, öğreterek, üreterek, kazanarak, paylaşarak bir aile gibi hep beraber tamamlıyoruz.

 

İlk 10 seviye için değerlendirme yapmıyoruz, bu yüzden istediğiniz seviyenin rozetini istediğiniz zaman alabilirsiniz. Erken alarak bize destek olmayı tercih edenlere biz de bazı noktalara, bilgilere, duyurulara, imkanlara, fırsatlara, kampanyalara erişim yetkisi veriyoruz. İçerikler komünite üyeleri ile birlikte zamanla doldurulacak ve hazır olanlar sürekli erişime açılacak. Sabrınız ve desteğiniz için çok teşekkürler.

 
arrow&v
arrow&v
arrow&v

#

1

0

Hayatta Kal

Hayatta Kal

Read More

Bir an önce para kazanıp, kazandığınız parayla eğitimleri aktif etmek için ilk durağınız burası.

Öğrenen ol

Hayatta Kalan

#

101

1

İleri Geri Bildirim Görevi

İleri Geri Bildirim Görevi

Read More

Daha önce yaşadığınız tecrübeler hakkında vereceğiniz geri bildirimler ve ön gördüğünüz, yaşamadığınız ama ileriye dönük bizi uyarmak istediğiniz konuları bize iletebilirsiniz.

Sorumlu ol

Girişimci Öğrenen

#

102

1

Hoş Geldin | Öğrenenler 101

Hoş Geldin | Öğrenenler 101

Read More

Öğrenenler'e hoş geldin. KendiniGerceklestir.com mezunlarından oluşan Öğrenenler komünitesi hakkında bilmen gerekenleri anlatıyoruz.

Öğrenen ol

Girişimci Öğrenen

Loading_icon.gif